Produkce
Rock for people

Krychle

O nás

Co je 3D obraz

Při vytváření obrazu ve 3D efektu se využívá optické iluze, při níž se zvolený motiv maluje zdeformovaný tak, aby při pohledu z jednoho určitého místa, tzv fotopointu, vytvářel věrnou prostorovou iluzi motivu, např propasti. Při pohledu z jiných míst se malba mění a deformuje před očima. Obrazy jsou většinou velkých formátů, aby se na nich mohli fotografovat lidé a jsou malovány převážně na zem. Dají se však malovat i na stěnu, strop, či na kombinaci těchto ploch.

Komerční přednosti

Obrazy vyzývají k fotografování osob v iluzivních prostorech a jsou ve velké míře sdíleny na sociálních sítích. Mají proto velký virální a marketingový potenciál. Live show, při které je možné sledovat jak obraz vzniká, přitahuje pozornost veřejnosti a zvyšuje atraktivitu vybraného místa. Technika trvalé malby v exteriéru, nebo v interiéru je vhodná pro guerilový marketing, nebo opět pro zvýšení atraktivity daného prostoru a zvýšení zájmu o danou značku, nebo produkt. 3D obrazy jsou výborně využitelné v reklamě, při uvádění 3D produktů na trh, při premiérách 3D filmů, pro firemní akce, či při pořádání společenských událostí. Obrazy jsou interaktivní a proto jsou vhodné například i pro pořádání soutěží o nejlepší foto ap.

Co nabízíme

- malování, nebo velkoformátový tisk 3D obrazů na zakázku
- pronájem 3D obrazů - reklama, výstavy, eventy, promo akce, společenské události, festivaly, veletrhy ap.
- fotografické služby - focení lidí na obrazech, tisk fotek na hliníkové dibony přímo na místě, nebo jejich rozdávání v elektronické podobě, či zasílání na zadaný emai (výhoda získávání kontaktů, vyzývání ke sdílení na Facebooku či jiných sociálních )
- live show - malování obrazu přímo na místě
- úzkou spolupráci s klientem, profesionální provedení a přístup


Patrik Proško a Jan Jirovec - oba absolventi střední průmyslové školy keramické v Bechyni, Proško následně absolvuje na vysoké škole uměleckoprůmyslové v atelieru sochařství a Jirovec na akademii výtvarných umění v atelieru malby. Oba se pohybují na pestrém poli umělecké kreativity v široké škále současných i tradičních materálů a technologií, řemeslo nevyjímaje.Od volné tvorby, přes portréty a pamětní desky, umělecké zásahy do interiérů i exteriérů,spolupráce s architekty a vědci až po nástěnné malby, či hyperrealistické sochařství - např.vědecké rekonstrukce vyhynulých zvířat z doby ledové, nebo realizace největší sochy krajiny v Evropě indonéské džungle pro pražskou ZOO (2000 m2)

V současné době se věnují velkoplošným, ručně malovaným 3D obrazům a instalacím.

Nike

Segway
Továrna
OPPA Stavebnice